betclic

Pedro: Zaadaptowałem się w Chelsea

Ostatnia aktualizacja: 09/10/15 19:06, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Daniel Cort, wikicommons

Były gracz Barcelony jest szczęśliwy z przenosin do Chelsea. Liczy, że wraz reprezentacji Hiszpanii uda się zakwalifikować na mistrzostw Europy we Francji.

Dwa gole w ośmiu meczach - to dorobek Pedro w barwach Chelsea, do której przeszedł w sierpniu po tym jak uznał, że nie wywalczy sobie miejsca w pierwszym składzie Barcelony.

- Kiedy gram, łapię rytm, zyskuję zaufanie i jestem szczęśliwszy. Opuszczenie Barcelony było dla mnie trudne, ale jestem zadowolony ze zmian, jakie wprowadziłem w swoim życiu. Piłkarze Chelsea bardzo mnie wspierają, adaptacja do drużyny była ekspresowa
- powiedział pochodzący z Wysp Kanaryjskich piłkarz.

Pedro liczy, że już w ten weekend Hiszpanie postawią kropkę nad "i" i zakwalifikują się do mistrzostw we Francji, a tam zaliczą udany turniej.

- Z Euro mam związane wiele pięknych wspomnień. Dobrze byłoby powtórzyć sukces z 2012 roku. Niestety nie byliśmy sobą na mundialu w Brazylii, ale myślę, że te kwalifikacje, a szczególnie dwa ostatnie mecze ze Słowacją i Macedonią pokazały nowy obraz reprezentacji Hiszpanii
- dodał.

Do zakończenia kwalifikacji Hiszpanom pozostały mecze z Luksemburgiem i Ukrainą. Awans mogą sobie zapewnić już dzisiaj jeśli tylko pokonają ekipę z Beneluksu.
Źródło: goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela