betclic

Pedro zostanie przez... van Gaala?

Ostatnia aktualizacja: 15/08/15 20:30, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Natursports / Shutterstock.com

Skrzydłowy Barcelony od wielu tygodni jest łączony z Manchesterem United. Pedro chciałby grać, a na pewne miejsce w ataku "Blaugrany" nie może liczyć. Być może jednak przemyśli całą sprawę jeszcze raz.

Powodem, jak donoszą angielskie media, miałoby być zachowanie... menedżera "Czerwonych Diabłów".

Wszystko przez to, jak Louis van Gaal obchodzi się z piłkarzami, szczególnie ze swoimi bramkarzami. Holender postępuje z zawodnikami w dość szorstki sposób. Powszechnie znana jest sprawa De Gei, ale dla Pedro ważniejszy może być przypadek Vicktora Valdesa, z którym się przyjaźni.

Obaj zawodnicy zostali odsunięci od składu Manchesteru, Valdes praktycznie przestał istnieć jako członek drużyny. Publicznie odpowiadał też na zarzuty swojego trenera, m.in. publikując zdjęcia z meczów rezerw, w których brał udział (van Gaal zarzucał mu niestawianie się na te spotkania).

Jeśli kwestie personalne wpłyną na decyzję Pedro, jego pozostanie w obecnym zespole wszyscy zapewne przyjmą z ulgą. Zawodnika na podobnym poziomie, o tej charakterystyce, kupić za rozsądne pieniądze jest niezwykle trudno (zwłaszcza gdy się ma zakaz transferowy). I może dlatego menedżer Barcelony cały czas podkreśla, że chce, by skrzydłowy pozostał w klubie.
Źródło: Independent
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela