betclic

Pellegrini: Wygranie Ligi Mistrzów nie może być obsesją

Ostatnia aktualizacja: 18/12/15 11:37, Komentarzy: 0

0
0
Fot. alfonso jimenez, wikicommons

W jednym z najciekawszych meczów 17. kolejki angielskiej Premier League Arsenal podejmie Manchester City. Opiekun The Citizens, Manuel Pellegrini przyznaje, że jego podopieczni przystąpią do tego starcia mocno zmotywowani, bo nareszcie mieli czas, by zregenerować siły.

Man City zagrają po 9-dniowej przerwie, co - zdaniem Chilijczyka - może mieć wpływ na ich postawę na boisku. - W tym tygodniu mamy czas, żeby odzyskać wszystkich graczy oraz popracować nad sprawami taktycznymi i technicznymi - mówił.

- W ciągu 15 dni rozegraliśmy 5 meczów, dlatego wykorzystamy ten czas na wypoczynek i odzyskanie sił , żeby być maksymalnie przygotowanym do kolejnego spotkania
- dodał Pellegrini.

- Dla mnie zawsze Premier League była najważniejsza. W Lidze Mistrzów można rozegrać źle jedno spotkanie i odpaść w półfinale, a później nikt nie zapamięta co osiągnąłeś w tym sezonie. Rozgrywki ligowe są wynikiem pracy całego roku. Zawsze powtarzałem, że wygranie Champions League nie może być obsesją - podsumował swoją wypowiedź menadżer.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela