betclic

Pellegrini: Zamierzamy pokonać Sevillę

Ostatnia aktualizacja: 03/11/15 18:30, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Дмитрий Голубович, wikipedia

Manchester City zmierzy się we wtorek z Sevillą FC w ramach czwartej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Szkoleniowiec "The Citizens", Manuel Pellegrini przyznał, że jego podopiecznych czeka trudne spotkanie przeciwko niebezpiecznej drużynie.

- Zagramy z zespołem, który niedawno dwukrotnie zwyciężył w Lidze Europy. To ekipa, która ma wspaniałych kibiców i jest niezwykle silna na własnym stadionie - powiedział 62-letni Chilijczyk cytowany przez dziennik "AS".

- Sevilla ma świetnych zawodników, dlatego nie jest ważne kogo wystawi w podstawowym składzie. Mamy zamiar wyjść na boisko i odnieść zwycięstwo. Musimy zapewnić sobie maksymalną liczbę punktów, choć jesteśmy świadomi, że zmierzymy się z dobrym przeciwnikiem - dodał.

Pellegrini porównał także Primera Division z Barclays Premier League, twierdząc, że najlepsza liga angielska stoi na wyższym poziomie.

- Kiedy przyjechałem do Hiszpanii, liczyło się pięć, może sześć drużyn. Teraz do zdobycia mistrzostwa aspirują tylko dwie. W Anglii może wygrać każdy. Hiszpanie bardziej koncentrują się na technice, a w Premier League wszystko opiera się na szybkości. To lepsza liga - podkreślił.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!