betclic

Pellegrini: Zrobimy wszystko, by wygrać z Sevillą

Ostatnia aktualizacja: 03/11/15 10:35, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Maxisport / Shutterstock.com

Manuel Pellegrini zadeklarował, że we wtorkowym pojedynku z Sevillą jego podopieczni zrobią wszystko, by zdobyć 3 punkty. Manchester City będzie mógł zakwalifikować się do fazy pucharowej, jeśli tylko pokona hiszpański zespół, a w drugim spotkaniu Juventus wygra z Borussią.

- Plusem jest zakwalifikowanie się, najlepiej jak by się to udało zrobić na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek w grupach. Jeśli się to uda, to musimy walczyć o to, by wyjść z grupy z pierwszego miejsca - deklarował na przedmeczowej konferencji prasowej Chilijczyk.

- Ta drużyna nie jest gotowa do gry na remis. Myślę też, że to nie my musimy szukać gry i to właśnie będzie dobry punkt wyjściowy dla nas. Jasne, jeśli nie uda się zwyciężyć, to remis jest zawsze lepszy niż przegrana. Jeśli jednak przed meczem uważasz, że jest on dobrym rezultatem, to już przegrałeś - zauważył Pellegrini.

- Czytaliśmy wiele słów krytycznych, w chwilach gdy nie wygrywaliśmy. Teraz, mimo tak wielu kontuzji, zwyciężamy, walcząc do końca - to daje mi olbrzymie zaufanie do tego co zespół może osiągnąć. To pokazuje nasz charakter i ducha walki - stwierdził opiekun City.

W pojedynku z hiszpańską ekipą nie zobaczymy kontuzjowanych: Sergio Aguero, Silvy, Samira Nasriego i Pablo Zabalety.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!