betclic

Pereira: Manchester United mnie ukształtował

Ostatnia aktualizacja: 27/10/15 22:45, Komentarzy: 0

0
0
Fot. charnsitr/Shutterstock

Pomocnik Manchesteru United, Andreas Pereira, przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że wiele zawdzięcza klubowi z Old Trafford, który ukształtował go jako piłkarza.

19-letni Brazylijczyk jest wychowankiem holenderskiego PSV Eindhoven. W 2011 roku przeszedł do młodzieżowej drużyny "Czerwonych Diabłów" i jak sam zaznaczył, pobyt w Anglii miał ogromny wpływ na jego rozwój.

- PSV bardzo mi pomogło, kiedy byłem młody. Później Manchester sprawił, że jestem tym zawodnikiem, którego dzisiaj możecie oglądać - powiedział Pereira w rozmowie z "United Review".

- Ten zespół dał mi wszystko. Codziennie uczę się tutaj czegoś nowego. Wiem jak radzić sobie na boisku i poza nim, jak układać stosunki z rodziną i być mężczyzną. To ważne, ponieważ w życiu liczą się również rzeczy niezwiązane z futbolem - dodał.

- Ufam trenerowi i jestem zadowolony z naszej współpracy. Chwali mnie, kiedy robię coś dobrze i zwraca uwagę, gdy zachodzi taka potrzeba. We wszystkim mi pomaga i cieszę się, że szkoli mnie ktoś, kto daje mi szanse - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela