betclic

Perez: Casillas chciał odejść z Realu

Ostatnia aktualizacja: 04/09/15 16:52, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Maxisport, Shutterstock

Prezes Realu Madryt Florentino Perez przyznał, że rozmawiał z Ikerem Casillasem po jego pierwszej pożegnalnej konferencji prasowej. Golkiper zorganizował ją na własną rękę i poinformował na niej o swoim odejściu z klubu.

- Odejście Casillasa pozostawiło złe wrażenie. Ludzie uważali, że Iker został wyrzucony z klubu. To nieprawda. Po jego pierwszym pożegnaniu zadzwoniłem do niego i powiedziałem, że to wszystko nie wyglądało dobrze, więc postanowiliśmy to powtórzyć. Tym razem w otoczeniu wszystkich trofeów, które zdobył - powiedział Perez cytowany przez dziennik "AS".

- Nikt jednak o tym nie wspomina. Wszyscy wciąż twierdzą, że pozbyliśmy się Ikera. Prawda jest taka, że dwa ostatnie lata były dla niego bardzo trudne. Ja jednak zawsze go broniłem i wspierałem. Cała ta sytuacja dała nam sporo do myślenia - zaznaczył.

Perez zapewnił również, że hiszpański golkiper chciał odejść z klubu i przenieść się do FC Porto, dlatego zrobił wszystko, aby mu to ułatwić. 

- Casillas poprosił nas o pomoc w przenosinach do Porto. Uznaliśmy, że to było najlepsze rozwiązanie. Zrobiłem więc wszystko, aby mu pomóc. Zasłużył na to - zakończył.

34-letni Casillas jest wychowankiem Realu Madryt i spędził w nim całą swoją karierę, zanim w lipcu tego roku dołączył do FC Porto. Z portugalskim klubem związał się dwuletnim kontraktem z możliwością przedłużenia o dodatkowy rok.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela