betclic

Perez: Wiedziałem, że Ramos nie odejdzie

Ostatnia aktualizacja: 04/09/15 22:48, Komentarzy: 1

0
1
Fot. efecreata mediagroup/Shutterstock

W wywiadzie dla radia "Cadena SER" prezes Realu Madryt, Florentino Perez ujawnił, że Sergio Ramos nie był jednym zawodnikiem "Królewskich", którego chciał pozyskać Manchester United. 

W letnim okienku transferowym "Czerwone Diabły" wyraziły również zainteresowanie Karimem Benzemą, Garethem Balem i Raphaelem Varanem. 

Perez przyznał również, że od samego początku był pewien, iż Sergio Ramos nie odejdzie z zespołu, dlatego nie rozważał nawet ofert przygotowanych przez angielski klub.

- Nigdy nie wierzyłem w to, że Ramos odejdzie z klubu. Nie był nawet bliski przenosin do Anglii. Manchester United po prostu wmieszał się w całą sytuację. Tak naprawdę nic wielkiego się nie stało, do takich rzeczy dochodzi u nas każdego lata - powiedział prezes Realu Madryt.

Kapitan "Los Blancos" w sierpniu podpisał z zespołem nowy, pięcioletni kontrakt. Na Santiago Bernabeu występuje od 2005 roku.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
anolecrabc
Zarejestrowany od: 639 dni
Ilość komentarzy: 87
Oceny: +1032
Kibicuje:
Manchester City Wisła Kraków FC Barcelona
05.09.2015 / 16:50:46
kończył się kontrakt, trzeba było zrobić zainteresowanie wokół własnej osoby, pokazać, że inne kluby też są zainteresowane, przedłużyć kontrakt na lepszych warunkach proste.

Tabela