betclic

Peszko: Chcę zasłużyć na powołanie

Ostatnia aktualizacja: 14/10/16 21:47, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

- Bardzo chcielibyśmy wygrać przekonująco, ale zdajemy sobie sprawę, że mecz w Lubinie taki nie będzie. Wynik będzie najprawdopodobniej na pograniczu, spodziewamy się dużej ilości walki, biegania, ale też piłkarskich umiejętności. Na pewno chcemy wygrać, by nie zaprzepaścić komfortowej sytuacji w tabeli, w jakiej się obecnie znajdujemy - powiedział przed meczem z Zagłębiem Sławomir Peszko, pomocnik Lechii Gdańsk, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

Sobotnie spotkanie będzie pojedynkiem sąsiadów z ligowej tabeli. Podopieczni Piotra Nowaka zajmują trzecie miejsce, mając na swoim koncie 22 punkty. Lokatę niżej plasuje się zespół prowadzony przez Piotra Stokowca, tracąc do gdańszczan dwa "oczka".

Peszko ostatni czas spędził na zgrupowaniu reprezentacji Polski, która pokonała w eliminacjach do mistrzostw świata Danię i Armenię.

- Zdobyliśmy w tych meczach sześć punktów, co jest powodem do satysfakcji, ale styl, w jakim odnieśliśmy te wygrane daje sporo do życzenia. Ja zagrałem tylko kilku minut w meczu z Danią, kiedy wszedłem na końcówkę z zadaniem zablokowania dośrodkowań rywali ze skrzydła. Z Armenią siedziałem na ławce, choć miałem nadzieję, że pojawię się na boisku. To motywuje mnie do jeszcze większej pracy w klubie, po to, by zasłużyć na następne powołania - podkreślił.

- Fakt, że zagrałem tylko kilka minut sprawił, że czuję bardzo duży głód gry i już nie mogę doczekać się spotkania z Zagłębiem. Bardzo chcielibyśmy wygrać przekonująco, ale zdajemy sobie sprawę, że mecz w Lubinie taki nie będzie. Wynik będzie najprawdopodobniej na pograniczu, spodziewamy się dużej ilości walki, biegania, ale też piłkarskich umiejętności. Na pewno chcemy wygrać, by nie zaprzepaścić komfortowej sytuacji w tabeli, w jakiej się obecnie znajdujemy - zakończył Peszko.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 342 dni
Ilość komentarzy: 7534
Oceny: +21219
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
21.10.2016 / 06:27:45
Ważne że jest nadal potrzebny.