betclic

Peszko: Gdyby to nie były derby, to byśmy wygrali

Ostatnia aktualizacja: 31/10/16 14:30, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

– Myślę, że gdyby nie specyfika derbowa tego meczu, gdzie było gorąco na trybunach, a na murawie czasem aż nadmiar walki, to ten mecz wygralibyśmy zdecydowanie – przyznał po derbowym starciu w Gdyni z Arką (1:1) pomocnik Lechii Gdańsk, Sławomir Peszko.

Wynik spotkania otworzył w 32. minucie rywalizacji Marco Paixao. Natomiast do wyrównania doprowadził tuż po upływie godziny gry Adrian Błąd. Podopieczni Piotra Nowaka po 14. seriach gier plasują się w tabeli LOTTO Ekstraklasy na pierwszym miejscu.

- Szkoda tego wyniku, bo stworzyliśmy sobie w tym meczu sporo klarownych sytuacji, żeby strzelić więcej niż jedną bramkę. Piłkarsko byliśmy lepsi, utrzymywaliśmy się przy piłce, a Arka mogła nam zagrozić tylko po rzutach z autu i dalekich wykopach na naszą połowę
– stwierdził Sławomir Peszko, cytowany przez "lechia.pl".

– Myślę, że gdyby nie specyfika derbowa tego meczu, gdzie było gorąco na trybunach, a na murawie czasem aż nadmiar walki, to ten mecz wygralibyśmy zdecydowanie – zaznaczył reprezentant Polski.

– Żółta kartka? Ta sytuacja kiedyś i tak by nastąpiła. Bardzo żałuję, że nie będę mógł zagrać, ale mam nadzieję, że wykorzystamy teraz fakt, że trzy mecze z rzędu gramy u siebie i umocnimy naszą pozycję w tabeli
– podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 344 dni
Ilość komentarzy: 7547
Oceny: +21384
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
03.11.2016 / 19:19:37
No Bląd bezbłędnie wykorzystał swoją okazję. :)