betclic

Peszko: Irlandczycy nas postraszyli meczem z Białorusią

Ostatnia aktualizacja: 28/05/16 14:45, Komentarzy: 3

0
3
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

– Rozmawiamy też o nominacjach na ten turniej. Jest około 20. zawodników, którzy są pewni wyjazdu na EURO, a kilku jest niecierpliwych. Muszę walczyć w każdym treningu i pokazywać się trenerowi z jak najlepszej strony – powiedział na konferencji prasowej Sławomir Peszko, cytowany przez portal laczynaspilka.pl.

- Irlandczycy nas lekko postraszyli meczem z Białorusią. Wygrana przyszła im z łatwością i pokazali, że to nie będzie tylko doliczenie trzech punktów dla Polski podczas EURO. Będzie to z pewnością dla nas ciężka przeprawa.

- Żałuję, że Robert nie zagra w finale Ligi Mistrzów, bo wtedy kibicowałbym Bayernowi Monachium. A teraz ten mecz tak naprawdę jest mi obojętny. Nie mam swojego faworyta.

- Wszyscy zawodnicy w każdym treningu dają z siebie wszystko. Nie jest tak, że jeden trening sobie trochę odpuszczamy, a na następnym trenujemy na pełnych obrotach. Codziennie krok po kroku i do celu. Ostatnie 20 minut poświęcamy stałym fragmentom gry. Jest również sporo rzeczy, które są przygotowywane specjalnie pod mecz z reprezentacją Irlandii Północnej.

- W kadrze pojawiają się rozmowy o mistrzostwach Europy. O pierwszym meczu, o naszych rywalach i grupie, jak to wszystko może się potoczyć. Rozmawiamy też o nominacjach na ten turniej. Jest około 20. zawodników, którzy są pewni wyjazdu na EURO, a kilku jest niecierpliwych. Muszę walczyć w każdym treningu i pokazywać się trenerowi z jak najlepszej strony. Ale to nie będzie tak, że poniedziałek mnie sparaliżuje, albo będę na kolanach przed telewizorem. Jestem dobrej myśli i wierzę, że to będzie najlepszy poniedziałek w moim życiu.

Źródło: laczynaspilka.pl
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
jajajakberety
Zarejestrowany od: 489 dni
Ilość komentarzy: 1181
Oceny: +10604
Kibicuje:
Pogoń Szczecin Polska Real Madryt
28.05.2016 / 16:20:17
Oby nie pojechał, żartowniś od flachy.
Solidny ligowiec
robin hood
Zarejestrowany od: 1674 dni
Ilość komentarzy: 825
Oceny: +14189
Kibicuje:
Argentyna Brazylia Manchester City Leicester City FC AC Milan Włochy Polska FC Barcelona Real Madrid II
28.05.2016 / 16:07:23
Slawek nie trykaj pierdolnij se jednego dla odwagi
Junior starszy
palmeiras
Zarejestrowany od: 1195 dni
Ilość komentarzy: 135
Oceny: +4625
Kibicuje:
Liverpool FC Polska FC Barcelona Stomil Olsztyn
28.05.2016 / 15:14:28
Po tej konferencji jestem za tym, żeby Peszko jednak pojechał do Francji.Coś na zasadzie wolnego elektrona,gościa od zabawiania innych i noszenia wściekłych psów...żart.Umiejętności ma nieprzeciętne, przy nim Rasialdinho jest super gwiazdą...ale jestem pewny że nogi nie odstawi,będzie biegał jak pies z wywalonym jęzorem,pił wodę za obiema bramkami-takich walczaków nam trzeba.