expekt

Peszko: Jestem święcie przekonany, że wrócimy na pierwsze miejsce w tabeli

Ostatnia aktualizacja: 02/09/16 14:10, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

– Bardzo cieszyłem się z tego, że wreszcie Lechia od początku sezonu jest w czubie tabeli. Przez moment byliśmy nawet liderem. Jestem święcie przekonany o tym, że wrócimy na pierwsze miejsce w tabeli - przyznał w swoim ostatnim wywiadzie skrzydłowy Lechii Gdańsk, Sławomir Peszko.

Biało-Zieloni po 7. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują czwarte miejsce. Jak do tej pory podopieczni Piotra Nowaka zgromadzili na swoim koncie trzynaście punktów, a więc tyle samo co liderująca w tym momencie Jagiellonia Białystok.

Bardzo żałuję, ze doznałem kontuzji akurat w takim momencie, kiedy moja forma i dyspozycja drużyny były bardzo dobre. Ale taka jest piłka. Codziennie pracuję z fizjoterapeutami Lechii, by móc powrócić do treningów i do gry w spotkaniach ligowych – powiedział doświadczony zawodnik, cytowany przez "lechia.pl".

Leczenie pijawkami było tylko elementem dodatkowym, który miał na celu pozbycie się krwiaka. Moja kontuzja to jest przede wszystkim uraz mięśniowy, więc same pijawki tu nie pomogą. Potrzebne też były inne zabiegi – zaznaczył były gracz poznańskiego Lecha.

– Bardzo cieszyłem się z tego, że wreszcie Lechia od początku sezonu jest w czubie tabeli. Przez moment byliśmy nawet liderem. Co prawda po spotkaniu z Bruk-Bet Termaliką nie udało się go utrzymać, ale jestem święcie przekonany o tym, że wrócimy na pierwsze miejsce w tabeli –
dodał.
Źródło: asinfo.
dafabet
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
Poncjusz
Zarejestrowany od: 148 dni
Ilość komentarzy: 2610
Oceny: +8108
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
16.09.2016 / 06:27:00
.....a teraz Jaga!
Kluczowy zawodnik
Poncjusz
Zarejestrowany od: 148 dni
Ilość komentarzy: 2610
Oceny: +8108
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
10.09.2016 / 08:56:33
Gdańsk znów liderem.

Tabela