betclic

Peszko: Mam nadzieję, że podniosłem drużynę

Ostatnia aktualizacja: 19/09/16 13:48, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo (kadr z meczu Lech-Lechia)

Sławomir Peszko po zwycięstwie Lechii Gdańsk nad Lechem Poznań 2:1 nie ukrywał zadowolenia z powrotu na boiska LOTTO Ekstraklasy.

Skrzydłowy reprezentacji Polski w ostatnich tygodniach zmagał się z kontuzją mięśnia czworogłowego uda i w pierwszym spotkaniu po zakończeniu rehabilitacji miał udział przy zwycięskiej bramce dla zespołu z Trójmiasta.

- Dostałem swoją szansę. Mam nadzieję, że podniosłem trochę drużynę i decydująca faza spotkania należała do nas. To było widać zarówno tu jak i podczas spotkania z Cracovią - przyznał Peszko dla oficjalnej strony Lechii.

- Bez względu na to, kto wchodzi na boisko daje jakość i świeżość. Przeciwnik musi mieć to z tyłu głowy, że to nie jest tylko zmiennik, tylko że wchodzi dobry zawodnik - zaznaczył reprezentant Polski.

- Były ciężkie momenty. Lech to nie jest słaba drużyna, goście stwarzali groźne sytuacje. Bądźmy dla nich sprawiedliwi, potrafią stwarzać sytuację, utrzymać się przy piłce. Na to byliśmy przygotowani - kontynuował Peszko.

- Na takie mecze warto czekać, to jest prawdziwa esencja futbolu. Przychodzi wiele małżeństw z małymi dziećmi. Wspaniała atmosfera, trybuny biało-zielone jak zwykle. Napędzało nas to - podsumował Peszko.

(za lechia.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 287 dni
Ilość komentarzy: 6427
Oceny: +18497
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
21.09.2016 / 11:40:27
Oby taki ktoś w Legii Warszawa się pojawił.

Tabela