betclic

Peszko: Mamy sporo do nadrobienia po jesieni

Ostatnia aktualizacja: 10/01/16 18:08, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Od początku naszym celem było odniesienie zwycięstwa w Amber Cup. Ja z kolei nareszcie strzeliłem bramki dla Lechii, więc oba założenia udało mi się zrealizować. Oby podobnie było na wiosnę w lidze – mówił kapitan Lechii Gdańsk podczas sobotniego turnieju w Ergo Arenie Sławomir Peszko cytowany przez oficjalną stroną gdańszczan.

Biało-Zieloni w całej imprezie przegrali tylko jedno spotkanie – w fazie grupowej z Fabryką Futbolu. W finale Lechiści udanie zrewanżowali się jednak rywalom, zwyciężając 3:1.

- Od początku naszym celem było odniesienie zwycięstwa w Amber Cup, który odbywał się w Gdańsku, czyli na naszym trenie. Końcowy triumf to spełnienie naszych oczekiwań – przyznał Peszko, który strzelił dla Lechii pięć bramek w turnieju. Do zdobycia tytułu króla strzelców, który ostatecznie trafił w ręce Dariusza Kołodzieja z Piasta Gliwice, zabrakło byłemu zawodnikowi FC Koeln jednego gola.

- Obiecałem chłopakom w szatni, że zdobędę swoje pierwsze bramki dla Lechii i tak się stało. Oby podobnie było już na wiosnę w lidze. We wszystkich spotkaniach grało mi się bardzo dobrze. Na pewno sporo pomogła mi w tym opaska kapitańska Lechii, jaką miałem zaszczyt nosić podczas turnieju – przekonywał skrzydłowy Lechii.

- Uważam, że udział w takim turnieju to dobre przetarcie przed okresem przygotowawczym, który na dobre rozpoczynamy w poniedziałek. Musimy dobrze wykorzystać ten czas, bo mamy sporo do nadrobienia po nie najlepszej dla nas jesieni. Wierzę, że wiosną uda nam się znacznie poprawić naszą sytuację w tabeli – zakończył Peszko.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela