betclic

Peszko: Nikt nie jest szczęśliwy z powodu przegranych

Ostatnia aktualizacja: 25/01/16 19:03, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

– Ciągle uczymy się filozofii gry, wpajanej nam przez trenera, w futbolu nic nie przychodzi z dnia na dzień – stwierdził 30-letni ofensywny pomocnik Lechii Gdańsk, Sławomir Peszko, który jak do tej pory wystąpił we wszystkich sparingach Biało-Zielonych.

Podopieczni Piotra Nowaka rozegrali podczas tureckiego zgrupowania trzy mecze kontrolne. Wszystkie zakończyły się porażką Biało-Zielonych. Gdański zespół przegrał z FC St. Pauli (0:1), FC Vaduz (2:4) oraz szwajcarskim FC Thun (1:3).

– Wszystkie te mecze przegraliśmy i na pewno nikt nie jest z tego powodu szczęśliwy. Wszyscy pewnie w kraju myślą, że nasza dyspozycja nie jest najwyższa. Ja spojrzałbym na to nieco inaczej. Ciągle uczymy się filozofii gry, wpajanej nam przez trenera, a przecież w futbolu nic nie przychodzi z dnia na dzień
– powiedział reprezentant Polski, cytowany przez "lechia.pl".

- Przez ostatni tydzień pracowaliśmy głównie nad siłą, teraz zapewne skupimy się na dopracowaniu elementów taktycznych. Po to, by za dwa tygodnie osiągnąć optymalną formę na wznowienie rozgrywek ligowych – dodał były skrzydłowy poznańskiego Lecha.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
MichałPL
Zarejestrowany od: 537 dni
Ilość komentarzy: 560
Oceny: +4043
Kibicuje:
RSC Anderlecht Arsenal Londyn Liverpool FC Wolverhampton Leicester City FC AFC Bournemouth Hull City Swansea City AFC Olympique Lyon AS Monaco
25.01.2016 / 21:47:31
Mam nadzieję że Peszkin zacznie strzelać.