betclic

Peszko: Ten rok mogę ocenić na plus

Ostatnia aktualizacja: 22/12/16 19:08, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

- Mijający rok na pewno mogę zaliczyć na plus. Ze swojej postawy w klubie mam prawo być zadowolony, chociaż nie ukrywam, że zawsze może być lepiej - ocenił Sławomir Peszko, cytowany przez oficjalną stronę Lechii Gdańsk. 

Piłkarz Lechii Gdańsk, Sławomir Peszko ocenił, że mijający rok może zaliczyć do udanych i jego zadowolony ze swojej postawy w szeregach "biało -zielonych". Przypomnijmy, że podopieczni Piotra Nowaka 2016 rok zakończyli na drugim miejscu w tabeli LOTTO Ekstraklasy. 

- Mijający rok na pewno mogę zaliczyć na plus. Za nami udana runda wiosenna poprzedniego sezonu, w której odrobiliśmy stratę do czołówki i otarliśmy się o europejskie puchary, choć niektórzy po słabej wiośnie postawili na nas krzyżyk. Pod wodzą Piotra Nowaka zaczęliśmy grać efektowniej i skuteczniej, co z pewnością ucieszyło naszych kibiców. Ze swojej postawy w klubie mam prawo być zadowolony, chociaż nie ukrywam, że zawsze może być lepiej, szczególnie pod względem liczb - powiedział 31-letni pomocnik. 

Peszko podkreślił także, że ważnym wydarzeniem w tym roku było powołanie go do reprezentacji Polski na Euro 2016. 

- Cieszę się również z zaufania, jakie ma do mnie trener Adam Nawałka, który powołał mnie do reprezentacji na Euro 2016. Jestem dumny, że dane było mi zagrać w tym turnieju, w którym wreszcie udało nam się wyjść z grupy i dojść do ćwierćfinału - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 315 dni
Ilość komentarzy: 7276
Oceny: +20478
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
20.01.2017 / 22:25:40
Tak to był turniej jaki najlepiej wspominam. ;)
Ćwierćfinal.

Tabela