betclic

Peszko: Teraz jestem bardziej cofnięty

Ostatnia aktualizacja: 08/02/16 11:30, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Lechia Gdańsk pokonała w sparingu Zawiszę Bydgoszcz 2:0 (2:0). Jak zaznaczył tuż po tym spotkaniu doświadczony zawodnik Biało-Zielonych, Sławomir Peszko nowe ustawienie zaproponowane przez trenera Piotra Nowaka ma dużo plusów.

Bramki w tym meczu dla przedstawiciela piłkarskiej Ekstraklasy, który do rundy wiosennej sezonu 2015/2016 przystępuje z dwunastego miejsca w tabeli, strzelali odpowiednio w 4. minucie Lukas Haraslin oraz kilka chwil później Daniel Łukasik.

- Naszym założeniem było szybko strzelić bramkę i to nam się udało. Teraz trzeba powtórzyć to w meczach ligowych. Ja sam miałem dwie sytuacje, których nie wykorzystałem, ale wolę nie trafić teraz, za to strzelać bramki w lidze – przyznał skrzydłowy Lechii Gdańsk, cytowany przez "lechia.pl".

Gram na nowej pozycji, gdzie jestem bardziej cofnięty, ale to stwarza mi też więcej przestrzeni do ataku. Uważam, że nasze nowe ustawienie ma dużo plusów – dodał reprezentant Polski, który do Gdańska przeniósł się w lecie ubiegłego roku na zasadzie wolnego transferu.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!