betclic

Peszko: W decydującym meczu po prostu nie daliśmy już rady

Ostatnia aktualizacja: 16/05/16 14:12, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

– W ostatnich tygodniach było chyba za dużo meczów o stawkę. Najpierw była walka o wejście do pierwszej ósemki, potem o cień szansy na europejskie puchary. W decydującym meczu po prostu nie daliśmy już rady – stwierdził po spotkaniu z Cracovią (0:2) pomocnik Lechii Gdańsk, Sławomir Peszko.

Podopieczni Piotra Nowaka zmagania w grupie mistrzowskiej Ekstraklasy zakończyli na odległej piątej lokacie i w efekcie nie zagrają w kwalifikacjach do Ligi Europy. W ostatecznym rozrachunku zgromadzili oni na swoim koncie trzydzieści dwa punkty.

– W ostatnich tygodniach było chyba za dużo tych „finałów” i meczów o stawkę. Najpierw była walka o wejście do pierwszej ósemki, potem o cień szansy na europejskie puchary. W decydującym meczu po prostu nie daliśmy już rady. Zagraliśmy słabo, szczególnie w pierwszej połowie – powiedział doświadczony skrzydłowy, cytowany przez "lechia.pl".

– W nowym sezonie musimy koniecznie poprawić wyniki na wyjazdach, bo przecież potrafimy grać w piłkę, czego dowody dajemy grając na własnym stadionie. Dziewięć zwycięstw w dziesięciu meczach nie jest przypadkowe – kontynuował.

– Bardzo cieszę się, że trafiłem do Lechii. Wydawało się, że przejście z Bundesligi to nie był dobry pomysł, ale okazało się, że wręcz odwrotnie. Na pewno runda jesienna była słaba w naszym wykonaniu, ale podnieśliśmy się i po tym, co pokazaliśmy na wiosnę jestem bardzo dumny z naszej drużyny – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela