betclic

Peszko: Walczymy o podium

Ostatnia aktualizacja: 14/10/15 11:30, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Już w najbliższy piątek Lechia Gdańsk zmierzy się w ramach 12. kolejki Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze. Jak przyznał tuż przed spotkaniem Sławomir Peszko, ekipę prowadzoną przez Leszka Ojrzyńskiego będą chcieli pokonać oni przede wszystkim swoją jakością czysto piłkarską.

W obecnie trwających rozgrywkach były gracz poznańskiego Lecha, a obecny gdańskiej Lechii rozegrał cztery mecze. W dwóch z nich na placu gry przebywał przez pełne dziewięćdziesiąt minut. 30-latek nie zdobył ani jednego gola, nie zanotował również żadnej asysty.

- Będę starał się wywalczyć sobie miejsce w pierwszym składzie. Mam trochę czasu, żeby przekonać do siebie trenera i chcę ten czas dobrze wykorzystać. Zdajemy sobie sprawę, że mecz z Górnikiem nie będzie łatwy, bo to zespół prowadzony przez trenera Leszka Ojrzyńskiego – powiedział Sławomir Peszko.

- A znamy przecież jego podejście do piłkarzy, wiemy, że oczekuje zadziorności i preferuje agresywną taktykę. Ale my mamy w kadrze piłkarzy z wysokimi umiejętnościami i będziemy chcieli pokonać Górnika przede wszystkim jakością – kontynuował reprezentant Polski.

- Chcemy wydłużyć naszą serię zwycięstw, bo celem Lechii nie jest bycie w ósemce tylko po to, żeby być pewnym utrzymania na następny sezon. My walczymy o miejsce na podium i tego się trzymamy – dodał doświadczony skrzydłowy.

W tabeli Lechia po jedenastu seriach gier z dorobkiem 14 punktów plasuje się na ósmym miejscu.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela