betclic

Petar Brlek: Agresywna gra to coś normalnego w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 08/11/16 07:43, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

– Jesteśmy lepsi w każdym elemencie gry, atmosfera jest wspaniała, czego skutkiem jest to, że gramy teraz tak jak powinniśmy. Chcemy być w pierwszej części tabeli – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Wisły Kraków, Petar Brlek.

Biała Gwiazda po 15. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje w ligowej tabeli dziesiąte miejsce. Jak do tej pory trzynastokrotni mistrzowie Polski zgromadzili na swoim koncie osiemnaście punktów. Do ósmego Śląska Wrocław tracą w tym momencie trzy "oczka".

– Zdobyliśmy trzy punkty z Górnikiem Łęczna, mogę być szczęśliwy. W większości wcześniejszych meczów w tym sezonie nie grałem zbyt długo, więc to jest dobry start – powiedział Petar Brlek, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

– Agresywna gra to coś normalnego w Polsce. Musimy tak walczyć, bo inaczej niczego byśmy nie osiągnęli – zaznaczył młody piłkarz ekipy ze stolicy Małopolski.

– Jesteśmy lepsi w każdym elemencie gry, atmosfera jest wspaniała, czego skutkiem jest to, że gramy teraz tak jak powinniśmy. Chcemy być w pierwszej części tabeli, więc musimy równie dobrze pokazywać się w każdym meczu i wtedy będziemy mieli to, czego pragniemy – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
Mustafa
Zarejestrowany od: 429 dni
Ilość komentarzy: 3834
Oceny: +23256
Kibicuje:
Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
08.11.2016 / 08:46:54
Grac jak powiniscie jeszcze moze nie ale wszystko wraca na dobra droge oby jak najszybciej i nastepny mecz na 0 z tylu !

Tabela