betclic

Petr Cech: Potrafimy radzić sobie z osłabieniami

Ostatnia aktualizacja: 23/12/15 07:46, Komentarzy: 1

1
1
Fot. Kostas Koutsaftikis / Shutterstock.com

Arsenal od początku sezonu jest prześladowany przez kontuzje. Petr Cech wierzy, że "Kanonierzy" poradzą sobie z problemami i zdobędą mistrzostwo Anglii.

Obecnie Arsene Wenger nie może skorzystać z usług takich piłkarzy jak Alexis Sanchez, Santi Cazorla, Francis Coquelin, Danny Welbeck, czy Mikel Arteta.

- Przez cały sezon mieliśmy dużo problemów. Nie wszystko idzie gładko - przyznaje Petr Cech.

- Kontuzji nie da się uniknąć. Czasami jest ich więcej, czasami mniej, ale już udowodniliśmy, że potrafimy radzić sobie z osłabieniami. Wierzę, że w dalszej części sezonu skorzystamy na powrotach piłkarzy, którzy obecnie leczą urazy - dodaje bramkarz Arsenalu.

- Sezon jest długi. Wszystko może się zdarzyć. Jeśli pozostaniemy w ścisłym czubie tabeli do marca, to mamy szansę na wygranie ligi. Nasza drużyna jest bardzo silna - uważa Cech.

Po siedemnastu kolejkach Arsenal zajmuje drugie miejsce w tabeli Premier League. Do prowadzącego Leicester traci dwa punkty.
Źródło: Goal.com
Dodaj komentarz
Junior
radzinxfcb
Zarejestrowany od: 1732 dni
Ilość komentarzy: 46
Oceny: +84
Kibicuje:
Ruch Chorzów
23.12.2015 / 18:42:15
Powodzenia Petr, przyda się Tobie i Arsenalowi.. Szczególnie w CL' Ale chciałbym abyście zdobyli tytuł mistrza Anglii nie mniej jak Leicester z Wasylem.