Pewna wygrana Dundee FC z St. Johnstone

Jmorrison230582, wikipedia
W spotkaniu 21. kolejki ligi szkockiej piłkarze Dundee FC wygrali na własnym stadionie z St. Johnstone FC 3:0 (2:0).

Kibice zgromadzeni na Dens Park na pierwsze trafienie w tym meczu czekali do 15. minuty. Na listę strzelców wpisał się wówczas Fayssal El Bakhtaoui, któremu asystował Marcus Haber. Jeszcze przed przerwą gospodarze podwyższyli swoje prowadzenie, a piłkę do siatki gości wbił Kostadin Gadzhalov.

Niespełna kwadrans po zmianie stron miejscowi zwiększyli przewagę i zdobyli trzeciego gola. Tym razem Zandera Clarka pokonał kolega z drużyny - Steven Anderson, który niefortunnie interweniował tuż przed własną bramką.

Dundee FC zajmuje aktualnie siódme miejsce w tabeli ligi szkockiej. Podopieczni Paula Hartley'a zdobyli do tej pory 22 punkty, z kolei St. Johnstone FC wywalczyło sześć "oczek" więcej i znajduje się na piątej pozycji.