Wygrana Bayernu, dwa gole Lewandowskiego! [VIDEO]

mr3002/Shutterstock
Bayern Monachium pokonał Eintracht Frankfurt 3:0 przed własną publicznością w 24 kolejce Bundesligi.

Gospodarze na prowadzenie wyszli w 38 minucie za sprawą Roberta Lewandowskiego. Javi Martinez posłał długie podanie do Polaka, ten w polu karnym wygrał pojedynek powietrzny z rywalem, zgrał piłkę do Thomasa Muellera, który chwilę później mu odegrał, a nasz napastnik wpakował piłkę do pustej bramki.
Trzy minuty później mieliśmy już 2:0. David Alaba popędził z piłką na lewym skrzydle, podał do Douglasa Costy, który nie miał problemów z umieszczeniem jej w siatce.

Na początku drugiej połowy Robert Lewandowski po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Arjen Robben wbiegł z w pole karne, dośrodkował do Thomasa Muellera, ten jednak futbolówki nie sięgnął. Piłka trafiła pod nogi naszego zawodnika, który pewnym strzałem pokonał golkipera rywali.
To 20 i 21 trafienie reprezentanta Polski w Bundeslidze w tym sezonie. 28-letni piłkarz zszedł z boiska w 75 minucie.