Pewne zwycięstwo Bayernu, gol Lewego [video]

Ostatnia aktualizacja: 12/12/15 17:46, Komentarzy: 11

1
11

Bayern Monachium pokonał na własnym stadionie w meczu 16. kolejki Bundesligi FC Ingolstadt 04 2:0 (0:0). Dla ekipy z Bawarii jest to czternaste zwycięstwo w obecnie trwającym sezonie.

Wynik rywalizacji na Allianz Arena otworzył Robert Lewandowski, który strzałem z dość ostrego kąta pokonał niepewnie interweniującego Ramazana Ozcana. Napastnik reprezentacji Polski na listę strzelców wpisał się w 65. minucie spotkania.

Natomiast rezultat starcia ustalił dziesięć minut później płaskim uderzeniem z około piętnastu metrów Philipp Lahm. Dla 32-latka, który ma na swoim koncie ponad sto występów w seniorskiej reprezentacji, jest to pierwsze trafienie w bieżących rozgrywkach niemieckiej ekstraklasy.

Dzięki wygranej Bawarczycy umocnili się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. Natomiast niepodważalny beniaminek Bundesligi po szesnastu rozegranych meczach plasuje się z dorobkiem dwudziestu punktów na jedenastej lokacie.

*******
Bayern Monachium - FC Ingolstadt 04 2:0 (0:0)
Bramki: Lewandowski 65, Lahm 75.

*******
Werder Brema - FC Koeln 1:1 (1:0)
Bramki: Vestergaard 4 - Svento 79.

SV Darmstadt 98 - Hertha BSC 0:4 (0:2)
Bramki: Ibisević 12, 50, Plattenhardt 26, Kalou 77.

TSG 1899 Hoffenheim - Hannover 96 1:0 (1:0)

Oceny: +166
Chile Manchester City PSG Juventus Turyn Ajax Amsterdam Wisła Kraków Polska Porto Real Madryt Sevilla
Oceny: -6
Argentyna Manchester United PSG Bayern Monachium Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Benfica Lizbona Zenit Real Madryt
12.12.2015 / 21:28:47
"Natomiast niepodważalny beniaminek Bundesligi"??? Zatrudniliście jakiegoś Gimbusa z gazety.pl???
Dumbass
Zarejestrowany od: 740 dni
Ilość komentarzy: 1896
Oceny: +20423
Manchester United Leicester City FC Borussia Dortmund
12.12.2015 / 18:09:27
Oglądając mecz miałem wrażenie, że tam gra United. Dla postronnego widza nic tylko usnąć.
Dodam jeszcze, że ta wygrana wcale nie była taka pewna bo przeciwnik po prostu nie umiał wykorzystać 3 setek w pierwszej połowie.
Artto
Zarejestrowany od: 439 dni
Ilość komentarzy: 145
Oceny: +96
Bayern Monachium
12.12.2015 / 22:47:34
To jest wlasnie jeden z powodow, przez ktore to wlasnie Bayern jest najlepsza druzyna swiata wraz z Barcelona - nawet jak nie idzie, nawet jak nuda, to i tak potrafia wygrac. Dzisiaj np. taka Barcelona tylko zremisowala z Deportivo. Nie ma druzyn doskonalych, ktore zawsze beda wygrywac i to jeszcze w pieknym stylu.
sad1sta
Zarejestrowany od: 986 dni
Ilość komentarzy: 3665
Oceny: +25765
12.12.2015 / 18:43:33
taktyka guardioli jest po prostu h-jowa, jak nie ma costy ktory indywidualnymi akcjami robi bramki to jest tylko klepanie na boki bez celu
Misiek3
Zarejestrowany od: 1536 dni
Ilość komentarzy: 387
Oceny: +2658
12.12.2015 / 19:11:04
No tak geniuszu z dupy. Bayern zalicza najlepszy start w całej swojej 110letniej Historii ale taktyka Guardioli jest kiepska... I w ogóle to słaby trener. Przecież każdy mecz Bayern ma wygrywać 10:0 a przeciwnicy wcale nie kursują bramki w 11 niczym Chelsea za najlepszych czasów tylko rozkładają nogi przed Bayernem i czekają na gwalt... Geniusz!
sad1sta
12.12.2015 / 20:39:07
bayern ma obecnie najlepszy sklad w historii, a w dodatku inne druzyny sa sporo slabsze niz to bywalo w przeszlosci i nie widac konkurenta...no moze bvb cos pokaze chociaz
sad1sta
12.12.2015 / 18:44:30
niby jest coman, ale on potrafi przyspieszyc i zgubic obronce, tylko podac dobrze nie potrafi, wali na oslep byle gdzie

Kąt był bardzo ostry, za to ten kto to pisał jest wyraźnie tępy

Bardzo ładna brameczka Lewego, Lahm też super Muller klasa, chodziaż w pierwszej połowie to Ingolstadt cisnął i gdyby nie Neuer doszłoby do niespodzianki. Chyba już niektórzy zawodnicy marzą o przerwie zimowej, też kontuzje komplikują trochę życie sztabowi BM