Pewne zwycięstwo Hearts, Nowak na ławce

Zhi Yong Lee, wikipedia
Piłkarze Heart of Midlothian wygrali na wyjeździe z Motherwell FC 3:0 (0:0) w sobotnim spotkaniu 24. kolejki ligi szkockiej.

Kibice zgromadzeni na Fir Park na pierwsze trafienie w tym meczu czekali do 59. minuty gry. Na listę strzelców wpisał się wówczas Alexandros Tziolis.

Goście podwyższyli swoje prowadzenie dopiero w końcowym fragmencie rywalizacji. W tym czasie błyszczał Esmael Goncalves, który dwukrotnie pokonał bramkarza gospodarzy. Przy obu bramkach Portugalczyka asystował Moha.

Warto zaznaczyć, że od 53. minuty miejscowi grali w osłabieniu. Czerwoną kartką ukarany wówczas został Carl McHugh, który musiał przedwcześnie udać się do szatni.

Kolejnego występu na swoim koncie nie zanotował Krystian Nowak. Polak przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych.