Pewne zwycięstwo Manchesteru United

charnstir/Shutterstock
Manchester United pokonał u siebie Watford FC 2:0 w sobotnim meczu 25. kolejki Premier League.

„Czerwone Diabły” na prowadzenie wyszły w pierwszej połowie. Gola strzelił Juan Mata po podaniu Anthony'ego Martiala. Francuz w drugiej połowie do asysty dołożył gola i przypieczętował zdobycie trzech punktów przez swoją drużynę.

Podopieczni Jose Mourinho dzięki tej wygranej awansowali na piąte miejsce w ligowej tabeli. Wyprzedzić może ich jednak Liverpool FC, który w sobotę wieczorem zmierzy się u siebie z Tottenhamem Hotspur. Ekipa z Old Trafford w kolejnym ligowym spotkaniu zagra u siebie z AFC Bournemouth.

Natomiast drużyna prowadzona przez Waltera Mazzarriego zajmuje 12. miejsce. Jej kolejnym rywalem będzie West Ham United.