Pewne zwycięstwo Portugalii z Węgrami, dwa gole Ronaldo

Marco Iacobucci EPP/Shutterstock
Portugalia wygrała u siebie z Węgrami 3:0 w sobotnim meczu piątej kolejki grupy B eliminacji mistrzostw świata 2018. Dwa gole dla gospodarzy strzelił Cristiano Ronaldo.

Wynik spotkania otworzył Andre Silva w 32. minucie. Chwilę potem drugiego gola strzelił Cristiano Ronaldo. Zawodnik Realu Madryt w drugiej połowie po raz drugi wpisał się na listę strzelców i przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny.

Podopieczni Fernando Santosa po tej wygranej zajmują drugie miejsce w grupie z 12 punktami na koncie. Do liderującej Szwajcarii tracą trzy "oczka". Portugalczycy w następnym meczu zagrają na wyjeździe z Łotwą.

Natomiast zespół prowadzony przez Bernda Storcka plasuje się na trzeciej pozycji ze zdobytymi siedmioma punktami. W kolejnym meczu Węgrzy zmierzą się na wyjeździe z Andorą.