Pewne zwycięstwo Realu z Sevillą w 1/8 finału Pucharu Króla

Marcos Mesa Sam Wordley/Shutterstock
Real Madryt pewnie pokonał Sevillę FC 3:0 z w 1/8 finału Pucharu Króla.

"Królewscy" bez Cristiano Ronaldo, Garetha Bale'a czy Karima Benzemy w składzie bardzo szybko wypunktowali rywali.

Najpierw w 11 minucie wynik spotkania otworzył James Rodriguez. Piłkę na połowie gości przejął Casemiro, zagrał do Kolumbijczyka, a ten pięknym strzałem z 18 metra pokonał Sergio Rico.

Dziewiętnaście minut później mieliśmy już 2:0. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do siatki po strzale głową trafił Raphael Varane.

Jeszcze przed przerwą gospodarze podwyższyli na 3:0. Swoją drugą bramkę zdobył James Rodriguez. Pomocnik tym razem wykorzystał rzut karny.

W drugiej połowie bramek już nie zobaczyliśmy i podopieczni Zinedine Zidane'a pokonali Sevillę 3:0 na Santiago Bernabeu w 1/8 finału Pucharu Króla.