betclic

PGE Ekstraliga: Zaległa VII runda dopiero 10 lipca

Ostatnia aktualizacja: 31/05/16 19:45, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Zaległe mecze w PGE Ekstralidze odbywać będą się od 12 czerwca do 10 lipca - poinformowała Speedway Ekstraliga w komunikacie opublikowanym na swojej oficjalnej stronie.

Ze względu na pogrzeb Krystiana Rempały, zawodnika Unii Tarnów, który odbędzie się 3 czerwca, ustalono również nową datę meczu ROW Rybnik - Unia Tarnów. Pierwotnie miał się on odbyć 2 czerwca, lecz został przełożony na 23 czerwca.

Zaległości z I rundy PGE Ekstraligi żużlowcy z Rybnika i Torunia odrobią 12 czerwca, gdy ROW zmierzy się z Get Well o godz. 15.00. Spotkanie będzie transmitowane przez stację "nSport + HD".

Unia Tarnów i Stal Gorzów zaległy mecz III rundy PGE Ekstraligi rozegrają również 12 czerwca, ale o godz. 20.00. Późna pora rozpoczęcia tych zawodów, to efekt meczu w Nicei reprezentacji Polski z Irlandią Północną na Euro 2016, zaplanowanego na godz. 18.

Cała zaległa VII runda rozgrywek odbędzie się 10 lipca. Tego dnia zaplanowano mecze: BETARD Sparta Wrocław – FOGO Unia Leszno, godz. 17.00, (transmisja "nSport+ HD"), Unia Tarnów – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra, godz. 17.00, MRGARDEN GKM Grudziądz – Get Well Toruń, godz. 19.30, (Transmisja "nSport+ HD") i Stal Gorzów – ROW Rybnik, godz. 19.30.

Na trzy dni wcześniej natomiast ustalono nową datę meczu ROW Rybnik – BETARD Sparta Wrocław. Godzina rozpoczęcia tych zawodów jest jeszcze uzgadniana.

(za speedwayekstraliga.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!