betclic

"Piast nie zdobył gola. Musimy wygrać"

Ostatnia aktualizacja: 27/02/16 15:20, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

– Wiemy, że gramy z liderem, ale nasi rywale nie zdobyli jeszcze w tym roku żadnego gola. Przeciwnik nie jest istotny, bo bardzo ciężko pracujemy i z takim samym zaangażowaniem przygotowujemy się do każdego meczu - powiedział przed spotkaniem z Piastem Gliwice środkowy obrońca Lechii Gdańsk, Mario Maloca.

W ostatnim meczu mieliśmy problem, ponieważ na początku drugiej połowy Gerson otrzymał czerwoną kartkę, co utrudniło nam dalszą grę. Mimo to uważam, że prezentowaliśmy się lepiej grając w dziesięciu niż jedenastu – stwierdził Chorwat, cytowany przez "lechia.pl".

Niestety nie ustrzegliśmy się błędów w defensywie, ale wyciągnęliśmy z nich wnioski i teraz jesteśmy gotowi, aby podjąć zespół Piasta – kontynuował doświadczony defensor Biało-Zielonych, który do Gdańska przeniósł się w lecie ubiegłego roku.

Pamiętam mecz w Gliwicach, gdzie zaprezentowaliśmy się dobrze, chociaż nie udało nam się wygrać. Sam miałem przynajmniej dwie okazje do zdobycia bramki. Musimy wygrać spotkanie z Piastem, jeśli chcemy załapać się do pierwszej ósemki – zaznaczył.

Wiemy, że gramy z liderem, ale nasi rywale nie zdobyli jeszcze w tym roku żadnego gola. Przeciwnik nie jest istotny, bo bardzo ciężko pracujemy i z takim samym zaangażowaniem przygotowujemy się do każdego meczu. Musimy strzelić przynajmniej o jedną bramkę więcej i zgarnąć komplet punktów – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela