Piąte zwycięstwo Twente Enschede w lidze

Ostatnia aktualizacja: 31/01/16 18:52, Komentarzy: 2

0
2

Piłkarze Twente Enschede pokonali u siebie FC Utrecht 3:1 (3:0) w ostatnim niedzielnym spotkaniu 21. kolejki holenderskiej Eredivisie.

Na De Grolsch Veste gole dla gospodarzy jeszcze przed przerwą strzelali kolejno Brazylijczyk Uvini Bruno, Marokańczyk Zakaria El Azzouzi i Chilijczyk Felipe Gutierrez. Przyjezdni odpowiedzieli dopiero dopiero pięć minut przed końcem tylko honorową bramką Ruuda Boymansa.

Dzięki piątej wygranej w sezonie "Tukkers" awansowali na piętnaste miejsce w tabeli. Podopieczni Erika ten Haga doznali natomiast siódmej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostali na siódmej pozycji w klasyfikacji.