betclic

Piątek: Cieszymy się z trzech punktów

Ostatnia aktualizacja: 24/10/16 14:47, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

- Na pewno fajnie weszliśmy w drugą połowę, strzeliliśmy dwie bramki i utrzymaliśmy ten wynik do końca spotkania. Cieszymy się z trzech punktów - powiedział Łukasz Piątek, cytowany przez oficjalną stronę Jagiellonii Białystok.

Piłkarze Zagłębia Lubin pokonali na wyjeździe Jagiellonię Białystok 2:1 i do drugiego miejsca w tabeli tracą już tylko punkt. Zawodnik "Miedziowych", Łukasz Piątek stwierdził, że jego drużyna szczególnie dobrze zagrała w drugiej połowie.

- W pierwszej połowie straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry. Zdarza się to nam w kolejnym spotkaniu i musimy wyciągnąć wnioski, aby tych goli tracić w ten sposób mniej. Na pewno fajnie weszliśmy w drugą połowę, strzeliliśmy dwie bramki i utrzymaliśmy ten wynik do końca spotkania. Cieszymy się z trzech punktów - ocenił Łukasz Piątek.

W następnej kolejce podopieczni Piotra Stokowca przed własną publicznością podejmą Wisłę Kraków.

- Staramy się w każdym meczu grać o zwycięstwo, niezależnie, czy to mecz u siebie, czy na wyjeździe. Na razie nam to wychodzi lepiej na wyjazdach, ale myślę, że jest to kwestia czasu, że i u siebie wrócimy na właściwą drogę
- dodał Piątek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 315 dni
Ilość komentarzy: 7276
Oceny: +20480
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
29.10.2016 / 11:08:27
Ciasno na górze....ciasno w środku i na dole tabeli. :)

Tabela