betclic

Pięciu graczy Lecha nie wzięło udziału w treningu

Ostatnia aktualizacja: 04/05/16 19:07, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek/Shutterstock

Zawodnicy Lecha Poznań odbyli dzisiaj pierwszy trening po porażce z Legią Warszawa w finale Pucharu Polski. W zajęciach z drużyną nie uczestniczyli Paulus Arajuuri, Abdul Aziz Tetteh, Dawid Kownacki, Nicki Bille Nielsen i Robert Gumny – poinformowano na stronie internetowej mistrzów Polski.

Dawid Kownacki jest przeziębiony. Paulus Arajuuri w trakcie popołudniowego treningu pojechał na rezonans magnetyczny. Po ostatnim meczu ma problemy ze stawem skokowym. Abdul Aziz Tetteh ma bardzo bolesne stłuczenie w okolicach stawu skokowego i nie mamy pewności czy będzie gotowy do niedzielnego meczu z Cracovią – powiedział dr Krzysztof Pawlaczyk.

Z urazem zmaga się również Nicki Bille Nielsen, który nie mógł wystąpić w finale Pucharu Polski. Robert Gumny dostał od trenera możliwość odpoczynku, bo we wtorek wystąpił w drużynie rezerw.

Na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu, Lech zajmuje siódme miejsce w grupie mistrzowskiej Ekstraklasy. Ma pięć punktów straty do Zagłębia Lubin, które znajduje się w strefie gwarantującej udział w europejskich pucharach.
Źródło: asinfo.

Tagi:

Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela