Piękne gole i podział punktów w meczu Torino z Interem

Fabrizio Andrea Bertani/Shutterstock
Torino FC zremisował u siebie z Interem Mediolan 2:2 (1:1) w pierwszym sobotnim meczu 29. kolejki włoskiej Serie A.

Na Stadio Olimpico di Torino strzelanie bramek rozpoczął osiemnaście minut przed przerwą Geoffrey Kondogbia. Francuz skierował piłkę do siatki po efektownej indywidualnej akcji w polu karnym rywali.

Wyrównał sześć minut później, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, uderzeniem głową Daniele Baselli. Niespełna kwadrans po zmianie stron prowadzenie "Bykom" zapewnił kapitalnym strzałem z narożnika pola karnego Ghańczyk Afriyie Acquah.

Radość miejscowych była jednak bardzo krótka. Zaledwie trzy minuty później Antonio Candreva mocnym uderzeniem z ostrego kąta, jak się potem okazało, uratował ekipie z Lombardii remis i punkt.

"Nerazzurri" umocnili się w ten sposób na piątym miejscu w tabeli, natomiast drużyna z Piemontu jest dziesiąta w klasyfikacji. Oba zespoły nadal dzieli aż piętnaście punktów.