Piękne sceny na Camp Nou! Owacja na stojąco dla rywala FC Barcelony [WIDEO]

Piękne sceny podczas meczu Barcelony z Betisem. Camp Nou przywitało owacją na stojąco Joaquina.
41-latek jest legendą Betisu i całego hiszpańskiego futbolu. Doświadczony skrzydłowy niedawno zapowiedział zakończenie kariery. Na Camp Nou w roli czynnego piłkarza pojawił się ostatni raz.
Hiszpan został ciepło przywitany jeszcze przed rozpoczęciem spotkania. Podczas rozgrzewki rozległy się brawa pod jego adresem.
Joaquin pojawił się na boisku w 64. minucie. Choć jego drużyna była w beznadziejnej sytuacji - przegrywała 0:3 i grała w liczebnym osłabieniu - to moment wejścia na murawę będzie mógł wspominać z przyjemnością. Kibice Barcelony pokazali klasę - przywitali piłkarza rywali owacją na stojąco i gromkimi oklaskami.
Joaquin był w stanie grać zaledwie przez kilkanaście minut. Boisko opuścił z powodu kontuzji. Kibice żegnali go brawami.
Marcin Karbowski29 Apr 2023 · 22:41