Piękny gol i asysta Sobiecha w Pucharze Niemiec [VIDEO]

Youtube
Hannoverscher Sportverein 1896 rozbił u siebie Fortunę Duesseldorf 6:1 (5:1) w spotkaniu 1/16 finału piłkarskiego Pucharu Niemiec.

Na AWD-Arena całe zawody w barwach gospodarzy zaliczył Artur Sobiech, który zdobył pierwszego gola i asystował przy kolejnym dla "Die Roten".

Do siatki przyjezdnych trafiali również Sebastian Maier oraz dwukrotnie Felix Klaus i Austriak Martin Harnik. Goście, którzy kończyli mecz w osłabieniu, odpowiedzieli jedynie honorową bramką Kevina Akpogumy.

W kolejnej rundzie zagra również VfL Wolfsburg, który pokonał na wyjeździe 1. FC Heidenheim 1846 1:0 (0:0). Na Voith-Arena zwycięskiego gola dla gości zdobył cztery minuty po przerwie Mario Gomez. Całe zawody w szeregach "Wilków" zaliczył Jakub Błaszczykowski.