Pierwszy gol Bartosza Kapustki w Leicester [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 23/08/16 15:22, Komentarzy: 13

2
13

Bartosz Kapustka zdobył jedną z bramek dla rezerw Leicester City w przegranym 2:3 spotkaniu z Sunderlandem.

Reprezentant Polski trafił do bramki rywali w 18. minucie, kiedy to dopadł do piłki odbitej przez bramkarza po strzale Matty'ego Jamesa.

19-letni pomocnik spędził na boisku 83 minuty. W minionej kolejce Premier League Kapustka nie znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie z Arsenalem i wciąż czeka na debiut w lidze angielskiej.

Mistrzowie Anglii po dwóch kolejkach mają na koncie tylko jeden punkt - remis z Arsenalem i porażka z Hull. Obrońcy tytułu najbliższe spotkanie zagrają w sobotę przeciwko Swansea.