Pierwszy gol Wszołka dla Queens Park Rangers!

Ostatnia aktualizacja: 15/10/16 19:14, Komentarzy: 8

11
8

Paweł Wszołek strzelił dzisiaj swojego pierwszego gola dla Queens Park Rangers. Jego zespół zremisował z Reading FC 1:1.

Polak zaczął spotkanie od pierwszej minuty i potrzebował niespełna kwadransa, by wpisać się na listę strzelców. Nasz skrzydłowy w 14 minucie wykorzystał podanie kolegi z drużyny, Olamide Shodipo, i pokonał bramkarza rywali.

Gospodarze nie cieszyli się zbyt długo z prowadzenia, ponieważ siedem minut później wyrównał gracz gości, Daniel Williams.

Paweł Wszołek na murawie przebywał do 73 minuty, kiedy to został zmieniony przez Idrissa Syllę.

Po dwunastu kolejkach Queens Park Rangers ma na koncie szesnaście punktów i zajmuje w tej chwili czternaste miejsce na zapleczu Premier League,