betclic

Piłkarz Barcelony wreszcie w Anglii

Ostatnia aktualizacja: 14/08/15 11:59, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Row17, wikicommons

Adama Traore Diarra podpisał w piątek kontrakt z Aston Villą - poinformował klub z Birmingham na swojej oficjalnej stronie.

19-letni wychowanek Barcelony, grający na pozycji napastnika, związał się z "The Villans" pięcioletnią umową, obowiązującą do końca czerwca 2020 roku.

- To jest piłkarz, którego obserwowałem od dłuższego czasu. Jest mocny fizycznie, bardzo szybki i dynamiczny. Takich zawodników nie ma zbyt wielu i cieszymy się, że zdecydował się na rozwój w Aston Villi - komplementował nowego podopiecznego menedżer Tim Sherwood.

- To dla mnie zaszczyt być w takim klubie. Czuję się ważny w tym projekcie i było mi to okazywane od dłuższego czasu. Rozmawiałem już z menedżerem i mam bardzo dobre odczucia, po tym jak dowiedziałem się czego wymaga ode mnie. Chciałbym podziękować każdemu w Barcelonie za pomoc w moim rozwoju, zarówno na poziomie sportowym, jak i w roli człowieka - przyznał Adama Traore.

Aston Villa na inaugurację pokonała na wyjeździe AFC Bournemouth 1:0. W piątkowy wieczór "The Villans" podejmują u siebie Manchester United.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela