betclic

Piłkarz Borussii na celowniku Fiorentiny

Ostatnia aktualizacja: 25/08/15 21:20, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Fingerhut/Shutterstock

Chociaż pomocnik Borussii Dortmund Kevin Grosskreutz dopiero niedawno wrócił do treningów z drużyną, to zainteresowanie jego usługami nie maleje. Włoskie media twierdzą, że zawodnik znalazł się na celowniku Fiorentiny. 

26-latek nie wystąpił w żadnym spotkaniu swojej drużyny od lutego, kiedy to nabawił się urazu uda. Kilka miesięcy temu wrócił do pełnej dyspozycji i w dwóch meczach Borussii pojawił się na ławce rezerwowych, jednak odnowiła mu się kontuzja kolana i Grosskreutz trafił pod nóż. Później przechodził długotrwałą rehabilitację, która - jak się okazało - nie przyniosła spodziewanych skutków. Obecnie zawodnik wciąż nie doszedł do wysokiej formy, ale i tak zdążył poskarżyć się dziennikarzom, iż w klubie nie traktują go poważnie i musi trenować z rezerwami. 

Sprawa rozeszła się po kościach, ale nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle, trener Thomas Tuchel będzie korzystał z usług Grosskreutza. Może więc transfer byłby dla niego dobrą opcją?

Grosskreutz przeniósł się do Dortmundu w 2009 roku z Rot Weiss Ahlen. Od tamtej pory rozegrał dla Borussii 236 meczów, w których strzelił 27 goli.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela