betclic

Piłkarz Chelsea: Nie jesteśmy robotami

Ostatnia aktualizacja: 16/12/15 14:49, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Vlad1988 / Shutterstock.com

Chelsea Londyn poniosła w poniedziałek dziewiątą porażkę w Premier League, ulegając Leicester City 1:2. "The Blues" mają obecnie zaledwie punkt przewagi nad strefą spadkową, jednak Gary Cahill jest pewien, że wkrótce jego zespół wróci do optymalnej dyspozycji.

- Mamy wspaniałe wspomnienia i nie powinniśmy zapominać o tym, że w poprzednim sezonie zdobyliśmy mistrzostwo w wielkim stylu. Prowadziliśmy od początku, co było niewiarygodnym osiągnięciem - powiedział 29-letni obrońca cytowany przez "FourFourTwo".

- Rok temu wszystko układało się fantastycznie, a teraz przechodzimy przez trudny okres. Pragniemy jednak zmienić zaistniałą sytuację. Każdy z nas ciężko pracuje, aby wrócić do optymalnej dyspozycji - dodał.

- Rzeczy nie zawsze układają się po naszej myśli, ale najważniejsze jest to, jak reagujesz. Nie jesteśmy robotami - nie otrzymamy dziewięciu na dziesięć punktów w każdym meczu. Kiedy nie wszystko wygląda tak, jak powinno, konieczne jest jeszcze większe zaangażowanie. Jestem pewien, że wkrótce nasz los się odmieni - podsumował.

W następnej kolejce ligowej "The Blues" podejmą na własnym stadionie Sunderland. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 16:00.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
iawt96
Zarejestrowany od: 539 dni
Ilość komentarzy: 22
Oceny: +8
Kibicuje:
Arsenal Londyn Bayern Monachium
16.12.2015 / 16:04:45
"Jestem pewien, że wkrótce nasz los się odmieni " - Championship?

Tabela