betclic

Piłkarz Chelsea: Nie mam problemu z Mourinho

Ostatnia aktualizacja: 22/10/15 14:17, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mooinblack / Shutterstock.com

Nemanja Matic dementuje, że jest skonfliktowany z Jose Mourinho.

Po słabym początku sezonu w wykonaniu Chelsea w angielskich mediach aż huczy od plotek, że Jose Mourinho odwrócił się od niektórych piłkarzy, a ci przestali mu ufać. Jednym z takich zawodników miałby być Nemanja Matić, który w niedawnym meczu z Southampton wszedł na boisko po przerwie, ale nie dokończył meczu, bo został w 73. minucie. Serbski pomocnik twierdzi jednak, że nie ma żadnego problemu z portugalskim menedżerem.

- W swojej karierze nie miałem problemu z żadnym trenerem. Z Mourinho jest tak samo. Trener wie, że może na mnie liczyć. Szanuję go, zresztą tak samo jak wszystkich trenerów, których miałem w życiu - mówi Matić.

- W zeszłym sezonie wygraliśmy Premier League i Puchar Ligi, zrobiliśmy razem wielkie rzeczy. Jestem pewien, że tak samo będzie w przyszłości. Może wygramy jakieś trofeum także w tym sezonie - dodał Serb.

Brytyjska prasa rozpisuje się także o rzekomym konflikcie Mourinho z Edenem Hazardem, który po słabszych występach naraził się na ostrą krytykę ze strony Portugalczyka.

- Eden jest świetnym facetem i wielkim piłkarzem. Był najlepszym zawodnikiem w lidze w zeszłym sezonie. O resztę proszę pytać trenera. Jestem szczęśliwy, gdy gram z Hazardem. Wystarczy podać mu piłkę, a on zawsze coś z nią zrobi. To jeden z najlepszych graczy na świecie - komplementuje kolegę Matić.
Źródło: Goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela