betclic

Piłkarz Cracovii: Dobrze przepracowaliśmy obóz

Ostatnia aktualizacja: 17/01/16 13:42, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Sądzę, że dobrze przepracowaliśmy obóz przygotowawczy. W pełni wykorzystaliśmy warunki jakie oferował nam kompleks w Wałbrzychu - przyznał pomocnik Cracovii, Mateusz Wdowiak tuż po meczu kontrolnym z tamtejszym Górnikiem.

Pasy przegrały w ostatecznym rozrachunku z grającym w trzeciej lidze (grupa dolnośląsko-lubuska) rywalem 2:3. Trzy bramki dla gospodarzy strzelił Marcin Orłowski, z kolei na listę strzelców po stronie ekipy ze stolicy Małopolski wpisywali się odpowiednio Erik Jendrisek oraz Przemysław Pyrdek.

- Sparing rozgrywany był w fatalnych warunkach i uważam, że nie ma co sugerować się wynikiem, gdyż znaczącą rolę odgrywał tutaj przypadek. Potraktowaliśmy ten mecz jak jednostkę treningową i teraz skupiamy się na dalszych przygotowaniach do sezonu ligowego - powiedział Mateusz Wdowiak, cytowany przez "cracovia.pl".

- Sądzę, że dobrze przepracowaliśmy ten obóz przygotowawczy. W pełni wykorzystaliśmy warunki jakie oferował nam kompleks w Wałbrzychu. Obóz ten, jak każdy pierwszy, który mamy w Polsce, poświęcony był w głównej mierze aspektom motorycznym i siłowym - zaznaczył młodzieżowy reprezentant Polski.

- Na pewno odczuwam zmęczenie, ale jest to normalne na tym etapie przygotowań i z czasem, gdy będziemy schodzić z obciążeń ta świeżość będzie coraz większa. Sądzę że zrealizowane były wszystkie założenia, które nakreśliliśmy sobie przed rozpoczęciem obozu - dodał wychowanek Cracovii.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!