betclic

Piłkarz Interu: Dziękuję Manciniemu za szansę

Ostatnia aktualizacja: 03/09/15 07:32, Komentarzy: 0

0
0
Fot. katatonia82 / Shutterstock.com

Alex Telles podziękował za pośrednictwem "Inter Channel" szkoleniowcowi Nerazzurrich, Roberto Manciniemu za szansę zaistnienia w wielkiej drużynie jaką otrzymał ostatnio od włoskiego menadżera.

22-latek trafił do mediolańskiego zespołu podczas tegorocznego letniego okienka transferowego na zasadzie dwunastomiesięcznego wypożyczenia, które dodatkowo zostało opatrzone możliwością definitywnego wykupu w lecie przyszłego roku.

- Jestem naprawdę szczęśliwy, że trafiłem do Interu Mediolan – powiedział Brazylijczyk. - Od zawsze marzyłem, aby zagrać w tak wielkim klubie. Chcę teraz podziękować wszystkim, którzy wierzyli w moje umiejętności – kontynuował.

- Szczególne słowa uznania należą się Roberto Manciniemu, który chciał mnie za wszelką cenę ściągnąć do swojego zespołu. Z pewnością dam z siebie wszystko, będę chciał pomóc drużynie w wygrywaniu trofeów – zaznaczył.

- Ja praktycznie od małego wraz ze swoją rodziną obserwowałem Serie A, tak więc jestem bardzo szczęśliwy, że będę miał okazję grać w tej lidze. Jestem tutaj, by wygrywać i pomagać moim kolegom. Z pewnością wszyscy mogą na mnie liczyć – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela