betclic

Piłkarz Jagiellonii: Jesteśmy w coraz lepszej formie

Ostatnia aktualizacja: 25/01/16 07:52, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Jagiellonia Białystok pokonała Karabach Agdam 1:0 (0:0) w spotkaniu sparingowym rozegranym w tureckim Belek. Tuż po zakończeniu rywalizacji strzelec jedynego gola, Fedor Cernych nie krył radości z uzyskanego rezultatu.

- Przechodzimy do lepszej formy. Zagraliśmy dobry sparing z drużyną grającą w Lidze Europy. Za nami bardzo fajny sparing, dużo walki i zaangażowania i w końcu udało nam się przełamać i wygrać mecz podczas okresu przygotowawczego, co nas bardzo cieszy - powiedział 24-latek cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Karabach to naprawdę bardzo dobra drużyna, ale dobrze się spisaliśmy. Wszyscy konsekwentnie broniliśmy i czekaliśmy na kontrę, co w końcu udało się wykorzystać. Dużo jeszcze musimy poprawić. Karabach nad nami dominował jeżeli chodzi o posiadanie piłki, ale cieszy, że nam też udało się trenowane elementy wdrożyć i wykorzystać do zwycięstwa
- dodał.

- Trenujemy takie rozwiązania. Jak trenujesz, to wyrabiasz pewne automatyzmy. To są sekundy, przyjmujesz, strzelasz, bramka padła więc wszystko zadziałało poprawnie w głowie. Tak w ogóle, to bramkę z okazji urodzin dedykuję Karolowi Świderskiemu - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela