betclic

Piłkarz Jagiellonii: To Legia jest faworytem

Ostatnia aktualizacja: 18/11/16 15:09, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

- Wszystko wskazuje na Legię, jako faworyta. Budżet, uczestnictwo w wyczekiwanej Lidze Mistrzów. To kilkunastokrotny mistrz kraju. Z tych względów to Legia jest faworytem tego spotkania - powiedział Marek Wasiluk, cytowany przez oficjalną stronę Jagiellonii.

W meczu 16. kolejki LOTTO Ekstraklasa, Jagiellonia podejmie u siebie Legię Warszawa. Piłkarz "Jagi", Marek Wasiluk przekonuje przed tym spotkaniem, że to "Wojskowi" są faworytem, ale jego drużyna nie ma powodów do niepokoju. 

- Wszystko wskazuje na Legię, jako faworyta. Budżet, uczestnictwo w wyczekiwanej Lidze Mistrzów. To kilkunastokrotny mistrz kraju. Z tych względów to Legia jest faworytem tego spotkania, ale nam to nie przeszkadza. Mamy dużo punktów, obecnie więcej od rywali. Gramy solidnie więc uważam, że mimo potencjału przeciwnika nie mamy powodu od niepokoju - ocenił 29-latek. 

Podopieczni Michała Probierza są liderem rozgrywek, a nad Legią mają osiem punktów przewagi. 

- W piłce można mówić wiele przed meczem, a później jedna sytuacja na boisku wszystko może zmienić. My mamy swoje atuty. Legia ma swoje. Musimy rozegrać ten mecz, tak by szalę przechylić na swoją stronę. Nie ma co rzucać słów na wiatr przed meczem. Wszystko rozstrzygnie się na boisku - dodał defensor.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1339 dni
Ilość komentarzy: 7956
Oceny: -8870
19.11.2016 / 02:14:34
He,he,he,Wasiluk: to Legia jest faworytem.............Grzyb: ten mecz nie ma faworyta.

Tabela