betclic

Piłkarz Lecha: By odbić się od dna musimy dużo pracować

Ostatnia aktualizacja: 18/11/15 19:09, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Pomocnik poznańskiego Lecha Abdul Aziz Tetteh w rozmowie z oficjalną stroną mistrzów Polski podkreśla, że poznańscy kibice oczekują od niego i jego kolegów serii zwycięstw. Remis bowiem nie zadowala żadnej ze stron.

W czwartkowy wieczór Kolejorz rozegra rewanżowe spotkanie ćwierćfinału Pucharu Polski z Zagłębiem Lubin. W pierwszym meczu lechici zwyciężyli 1:0 po golu Paulusa Arajuuriego - Lech Poznań to klub, w którym nie gra się o to, żeby przetrwać. Mamy większe ambicje, chcemy grać i wygrywać na wszystkich frontach. Zagraliśmy ostatnio kilka dobrych meczów, ale ciągle jesteśmy na przedostatnim miejscu w tabeli. Musimy jeszcze dużo pracować, by odbić się od dna - uważa Ghańczyk i dodaje - Rotacje, które stosuje trener są dobrym rozwiązaniem, bo wszyscy czujemy się potrzebni w zespole.

W sumie lechici mają już za sobą pięćdziesiąt dwa starcia, a w ciągu najbliższych czterech tygodni piłkarze Kolejorza rozegrają dziewięć kolejnych spotkań - Po raz pierwszy w mojej piłkarskiej karierze będę miał maraton dziewięciu meczów w ciągu miesiąca. W naszej drużynie jest jednak wielu piłkarzy, a trener stosuje rotacje i na pewno nie będzie problemu, żeby dobrze wypaść w tych wszystkich meczach - kończy swoją wypowiedź 25-latek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!