betclic

Piłkarz Lecha: Mamy awansować do kolejnej rundy

Ostatnia aktualizacja: 06/11/15 10:00, Komentarzy: 0

1
0
Fot. ASInfo

Maciej Gajos przyznał, że porażka z Fiorentiną wcale nie przekreśla szans Lecha na awans do następnej rundy Ligi Europy.

- W mojej opinii zagraliśmy dobre spotkanie. Widać było, że z minuty na minutę się rozpędzaliśmy i stwarzaliśmy sobie sytuacje do strzelenia gola. Ta pierwsza bramka dla Fiorentiny wybiła nas trochę z rytmu i potem znowu musieliśmy wrócić do tego, co graliśmy wcześniej - powiedział Maciej Gajos, cytowany przez "lechpoznan.pl".

- We Florencji trzymaliśmy się zdecydowanie bliżej swojej bramki, z kolei w Poznaniu mieliśmy więcej sytuacji do strzelenia gola. Szkoda, że nie udało nam się ich wykorzystać i doprowadzić chociaż do remisu - kontynuował.

- Nadal mamy szanse awansować do kolejnej rundy, dlatego musimy cały czas walczyć. Przed nami jeszcze dwa mecze, które możemy wygrać i potem zagrać w fazie pucharowej Ligi Europy - dodał były piłkarz Jagiellonii Białystok.

W tegorocznej edycji Ligi Europy (wliczając również spotkania eliminacyjne) Maciej Gajos rozegrał siedem meczów, w tym cztery od pierwszej do ostatniej minuty. Strzelił w nich dwie bramki oraz zanotował jedną asystę.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!