betclic

Piłkarz Lecha: Moja pewność siebie rośnie

Ostatnia aktualizacja: 01/09/16 18:41, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Nic tak nie zachęca do dalszej pracy jak wygrana – powiedział ostatnio piłkarz Lecha Poznań, Jan Bednarek. Młody zawodnik w bieżącym sezonie ligowym zaliczył trzy występy. We wszystkich na placu gry przebywał od pierwszej do ostatniej minuty. 

Strzelił w nich jednego gola. Na listę strzelców wpisał się podczas rywalizacji z Cracovią w ramach piątej kolejki ekstraklasy. Wówczas 20-letni pomocnik strzałem głową z najbliższej odległości pokonał bezradnego w tej sytuacji Grzegorza Sandomierskiego. 

Każdy następny mecz na boiskach Lotto Ekstraklasy pozwala mi zdobyć nowe doświadczenia. Moja pewność siebie rośnie i mam nadzieję, że będę grał jeszcze lepiej – stwierdził Jan Bednarek, cytowany przez oficjalną stronę internetową zespołu ze stolicy Wielkopolski.

Nic tak nie zachęca do dalszej pracy jak wygrana. Musimy nadal skupiać się na wszystkich aspektach treningowych. Jestem przekonany, że konsekwencja i zaangażowanie zespołu poprowadzi nas do wysokiego miejsca w tabeli – dodał defensor Lecha Poznań.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1361 dni
Ilość komentarzy: 8122
Oceny: -8854
02.09.2016 / 02:14:11
Wysokie miejsce w tabeli........buachachacha.

Tabela