betclic

Piłkarz Lecha: Niebywałe. Trudny moment już był

Ostatnia aktualizacja: 21/09/15 10:50, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Trudny moment to już był. Teraz jest coś więcej, bo my nie potrafimy nawet sobie stworzyć chociażby jednej sytuacji bramkowej w całym meczu - przyznał po przegranym pojedynku z Jagiellonią Marcin Kamiński.

- Zacięliśmy się, nie idzie nam w ogóle. Jednak jak nie idzie z przodu, to powinniśmy chociażby trzymać poziom w defensywie i nie tracić goli, a dzisiaj przez pół godziny cały czas coś się działo pod naszą bramką. Jak nie dośrodkowania, to podania prostopadłe, zamieszanie… To się potem przekłada na nerwowość całego zespołu. Nie potrafimy spokojnie rozegrać piłki od tyłu i dostarczyć jej do zawodników ofensywnych - zaznaczył Kamiński cytowany przez oficjalną stronę białostoczan.

- Przed każdym meczem mówimy sobie, że musimy walczyć i wrócić do tego, co dało nam w poprzednim sezonie mistrzostwo Polski. Chodzi o drużynę, taką jedność, żeby jeden pracował za drugiego, co później przekładało się na dobrą grę w ofensywie i defensywie. Teraz niby jest walka, są starania, ale nie potrafimy dojść do sytuacji bramkowych - dodał.

- Sytuacja, w której się znaleźliśmy, jest dla mnie czymś niebywałym. Notujemy chyba pięć porażek z rzędu. Nigdy nie byłem w takiej sytuacji, ale musimy z niej wyjść. Nie da się nad tym przejść do porządku dziennego, ale trzeba wyciągnąć wnioski i się przełamać. Nic innego nam nie pozostanie - podsumował obrońca Lecha.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela